Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Kraszew – Oferty sprzedaży i najmu domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Górna,Łódź(Kraszew + 15 km)

948 000 zł250 m² 3 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Więcej informacji: iwona 511*014*820 Dom parterowy wolnostojący w bardzo cichej i kameralnej okolicy w sąsiedztwie innych nowo powstałych domów wolnostojących w okolicy ul. Faszynowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Łódź

Radogoszcz,Łódź(Kraszew + 15 km)

795 000 zł146 m² 5 445,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:946 m²

DO sprzedaży dom mieszkalny na radogoszczu świetnie skomunikowany. Blisko punkty handlowo-usługowe I tereny zielone. Do sprzedaży wolno stojący 1-piętrowy dom mieszkalny z lat 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Kolarska

Polesie,Łódź(Kraszew + 15 km)

1 320 000 zł350 m² 3 771,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym 2 miejsca garażowe Nowa elewacja Wysoki standard wykończenia Energooszczędne ogrzewanie pompą ciepła ( chłodzenie i grzanie ) Piwnica częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Nowa

Bychlew(Kraszew + 22 km)

999 999 zł185,20 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dzień pokazowy tylko 9-10 Maja!, zadzwoń i umów się na prezentację! Jeśli marzysz o domu otoczonym naturą to ta nieruchomość znajduje się w sercu lasu, oferując ciszę, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Benoit

Nowosolna,Łódź(Kraszew + 15 km)

11 000 zł160 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom jest aktualnie wynajęty z możliwością wprowadzenia się w ciągu 2-3 tygodni od podpisania umowy najmu. Do wynajęcia luksusowy dom z 2022 w zabudowie bliźniaczej położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Łódź

Stoki,Łódź(Kraszew + 15 km)

1 120 000 zł140 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiam piętrowy dom wolnostojący na dużej działce, zlokalizowany w zaciszu Stoków. Dom z cegły oryginalnie jest z 1955 roku roku. W 2008 roku został od podstaw odrestaurowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Szczawińska

Rudunki,Zgierz(Kraszew + 23 km)

797 000 zł80 m² 9 962,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:589 m²

Dzień dobry. Jeśli poszukujecie Państwo niewielkiego domu w kameralnym otoczeniu, proszę zapoznać się z poniższą ofertą. Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Łódź

Stoki,Łódź(Kraszew + 15 km)

1 490 000 zł184 m² 8 098 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

Nieruchomość dla osób, które oczekują czegoś więcej niż tylko miejsca do życia. Ten dom w zabudowie bliźniaczej, położony na zamkniętym osiedlu na obrzeżach Łodzi, łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. 1 Maja

Centrum,Konstantynów Łódzki(Kraszew + 23 km)

1 290 000 zł132 m² 9 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:494 m²

Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się niemal od razu, unikając uciążliwego remontu? Prezentujemy wyjątkową ofertę nowoczesny bliźniak z 2025 roku, położony przy ul. 1 maja 86f.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł155,20 m² 10 953,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Z przyjemnością prezentujemy nieruchomość, która wymyka się standardowym ramom! Położony w spokojnej części łódzkiego Kochanówka dom to propozycja dla osób, które cenią solidne rzemiosło.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konwaliowa

Kraszew,łódzkie

1 500 000 zł255 m² 5 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Marzysz o domu w zacisznej okolicy? O wyjątkowym miejscu, w którym mógłbyś przebywać z najbliższymi? Jeśli tak, to ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie. Ta nietuzinkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraszew

Kraszew,łódzkie

131 000 zł87 m² 1 505,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:404 m²

Oferujemy do sprzedaży parterowy dom zlokalizowany w okolicach Andrespola. Nieruchomość o powierzchni około 90 m 2 , ulokowana na działce o powierzchni ponad 400 m 2. Oferta dla.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij